czwartek, 28 lutego 2013

Winogrono

Każdy chyba zna podkładki filcowe w różnych kształtach, które można przykleić np pod krzesło by nie rysować podłogi. Kupiłam je, gdyż nie posiadam dziurkacza w kształce koła i to w kilku rozmarach. Ale mogłam kupić białe lub czarne- więc wybrałam białe. Następnie przez kilka dni szukałam zielonej farbki którą można by pomalować te podkładki. Najlepszym rozwiązaniem wydał mi się lakier do paznokci, więc kupiłam najbardziej zbliżoną zieleń.
Jest to zieleń firmy Wibo, Nail Obsession Gel Like, nr 3 - Zielona Fantazja
Na blogu Bernadetty możecie zobaczyć jak wygląda pełna butelka:)
Jego historię i twórczynię poznałam wędrując na jej bloga
<ADRES TUTAJ>
  Jak nigdy zużyłam całą butelkę w jeden dzień. Chyba nawet najlepszym się to nie zdarza. Pomalowałam tylko jeden pzanokiec 2 warstwami- stwierdziłam, że powinny być 3. No ale do czego ja go zużyłam?

Na winogrono właśnie! Winogrono jak i cała kartka nie jest jeszcze skończone, ale chciałam Wam pokazać. Kilka podkładek jeszcze dosycha i będę je doklejać. Widać różne odcienie zieleni,ponieważ lakier musiałam rozcieńczać, by starczyło go na wszystkie elementy. Skutkiem ubocznym jest ból głowy od ciągłego wdychania oparów. I nawet wetrzenie nie pomaga. Na szczęście już koniec malowania.


Lakier jest bardzo fajny. Ma super kolor.
Właśnie się dowiedziałam, że na fb jest konkurs gdzie można wygrać te lakiery.
Wezmę w nim udział, tylko muszę sprawdzić do kiedy można zgłaszać prace.Pozdrawiam, Mariola:)

3 komentarze:

 1. winogrono wygląda niesamowice! ależ masz kreatywne pomysły...
  serdeczne

  OdpowiedzUsuń
 2. Boski pomysł!:D Cieszę się, że mój kolor Ci się spodobał! Tak kreatywnego wykorzystania go, to się nie spodziewałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy pomysł!
  ps. dziękuję za udział w mojej zabawie.

  OdpowiedzUsuń

Miło, że masz chęć skomentować